Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

2 listopada 2020

Po raz ostatni promocja Tracer Plus!

Po raz ostatni w tym roku Yamaha przedłuża niezwykle popularną promocję na rodzinę motocykli Tracer. Tylko do końca listopada do każdego modelu z segmentu Sport Touring dealerzy Yamahy dokładają w prezencie oryginalne akcesoria i odzież gratis. Przy zakupie Tracera 700 możemy dobrać opcjonalne wyposażenie o wartości 2000 zł gratis, a przy wyborze większego modelu – Tracera 900 / GT – dowolne dodatki o wartości 3000 zł. Promocja kończy się w dniu 30.11.2020 lub wraz z dostępnością poszczególnych modeli Yamahy.

Yamaha Tracer to rodzina słynnych sportowych turystyków o wszechstronnym zastosowaniu w mieście i na trasie. Dzięki doskonałym właściwościom z jazdy, żywiołowym silnikom o liniowym przyroście mocy i dobrej ochronie kierowcy i pasażera jednoślady te zostały już docenione przez setki motocyklistów w Polsce. Teraz kolejnym argumentem za ich wyborem jest prezent w postaci pakietu oryginalnych akcesoriów i odzieży gratis:

  • przy zakupie Tracera 700 otrzymamy dodatki o wartości 2000 zł,
  • przy wyborze Tracera 900 lub jego wersji specjalnej 900 GT otrzymany opcjonalne wyposażenie o wartości 3000 zł.

To Klient decyduje o tym, co wejdzie w skład bezpłatnego pakietu promocyjnego spośród licznych kolekcji strojów ochronnych zaprojektowanych do jazdy motocyklem i do noszenia na co dzień, a także spośród szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów dedykowanych do poszczególnych jednośladów Yamahy.

Promocja obowiązuje wyłącznie na nowe pojazdy z rocznika modelowego 2020 i trwa do 30.11.2020. Regulamin dostępny u autoryzowanych Dealerów Yamaha i na stronie www.yamaha-motor.pl.