Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

15 października 2020

Motocykle i skutery Yamaha 125 Plus z akcesoriami w prezencie

Najnowsza promocja Yamaha Plus skierowana jest do posiadaczy samochodowego prawa jazdy. Kategoria B wystarczy, by poruszać się wyjątkowym jednośladem i podczas nabycia wybranej Yamahy 125 cm3 otrzymać w prezencie oryginalną odzież lub akcesoria Yamaha o wartości 1000 zł.

Promocja obowiązuje przy zakupie:

  • wszechstronnego motocykla MT-125,
  • skutera sportowego XMAX 125 Tech MAX,
  • miejskiego skutera NMAX 125.

MT 125 to przedstawiciel słynnej serii Hyper Naked inspirowanej filozofią Dark Side of Japan. Zaawansowany technicznie silnik zapewnia niezwykłe osiągi, a kompaktowe nadwozie z przesuniętym do przodu środkiem ciężkości oraz krótki tył nie tylko sprawiają, że pojazd prezentuje się agresywnie i stylowo, ale też doskonale się prowadzi. Najnowsza generacja MT-125 jest dostępna w salonach Yamahy od 20 990 zł.

Sportowy skuter XMAX 125 Tech MAX z topowej rodziny MAX to połączenie funkcjonalności z nieprzeciętnym designem i doskonałymi osiągami. Dzięki aerodynamicznemu nadwoziu w kolorze Tech Kamo lub Power Black każdy kierowca czuje się wyjątkowo. Wersja specjalna Tech MAX łączy wszystkich zalety miejskiego XMAX-a z licznymi ekskluzywnymi akcesoriami, takimi jak dwuosobowa kanapa ze skórzanymi wstawkami czy aluminiowe podesty na nogi. XMAX 125 Tech MAX kosztuje od 21 900 zł.

NMAX 125 to nowoczesny skuter wprost stworzony do miejskich wyzwań. Dzięki zwartemu nadwoziu charakteryzuje się niezwykłą zwinnością i intuicyjnym prowadzeniem, a silnik Blue Core zapewnia niskie spalanie. Łatwe parkowanie i oszczędność czasu podczas codziennych dojazdów do szkoły i pracy otrzymujemy w pakiecie. Cena tego skutera zaczyna się od 12 900 zł.

Wybierz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się gwarantowanym prezentem o wartości 1000 zł. To Klient decyduje, o tym co otrzyma! Wysokiej jakości odzież motocyklowa zapewniająca bezpieczeństwo na drodze, jak i oryginalne akcesoria Yamaha, dopasowane do wybranego modelu, czekają na właścicieli pojazdów o pojemności 125 cm3.

Promocja trwa do 30.11.2020. Regulamin dostępny jest na stronie www.yamaha-motor.pl