Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

27 listopada 2019

Zniżki w salonach Yamahy na Black Friday

Trwa odliczanie do Black Friday! Już za dwa dni wystartuje największa akcja rabatowa na świecie. Łowcy okazji szykują się na polowanie, a w salonach Yamahy trwają ostatnie przygotowania do czarnego piątku i czarnej soboty. W tym roku dealerzy Yamahy kuszą rabatami na oryginalną odzież i akcesoria. Każda osoba, która w dniach 29-30 listopada br. dokona zakupu dowolnego elementu z kolekcji odzieży Yamahy lub produktu z szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów Yamahy, otrzyma na nie zniżkę w wysokości 15%!

Akcja Black Friday to świetna okazja, by już w ten piątek i sobotę odwiedzić najbliższy salon Yamahy, obejrzeć bogate kolekcje odzieży – prosto z torów wyścigowych Paddock Blue, klasyczną Revs czy linię Off-Road MX. W ofercie ubrania do jazdy jednośladem i do noszenia na co dzień – ciepłe czapki, pikowane kurtki, T-shirty dla całej rodziny, szeroki wybór akcesoriów motocyklowych i marine, a także gadżety idealne na mikołajkowe prezenty. Zapraszamy!

Promocja dotyczy wyłącznie oryginalnej odzieży i akcesoriów marki Yamaha i obowiązuje w dniach 29-30 listopada 2019. Lista salonów Yamaha dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.